Wiosenne spacerowanie

Klub Senior oraz Dom Senior korzystając z pięknej wiosennej pogody wyruszyli do pobliskiego parku podziwiać uroki przyrody budzącej się do życia!!! 🌷🌷🌷

Rozmiar czcionki