Dnia 03.04.2025r. uczestnicy DDS+ i KS+ korzystając z pięknej pogody wybrali się do Galerii Amfiteatru, aby zobaczyć wystawę rzeźb lokalnego twórcy Rafała Szulca. Seniorzy podziwiali nietuzinkowe dzieła, powstałe z materiałów odzyskanych ze starych maszyn rolniczych i elementów końskich uprzęży znalezionych na mazurskich polach.










