Nasi wspaniali Seniorzy z DDS+ i KS+ pierwszy raz w tym roku wyruszyli na spacer z kijkami. Nordic Walking to prosta aktywność fizyczna, która przy odpowiedniej technice i dokładności, może przynieść wiele korzyści dla zdrowia. To również forma rehabilitacji odciążającej stawy i poprawiającej sylwetkę oraz dobry sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów. W zdrowym ciele zdrowy duch😊







