Rejony socjalne (ulicami)

 

Nr

rejonu

Rejon socjalny - nazwy ulic

Pracownik socjalny,

nr pokoju,

nr telefonu

1

Adama Asnyka, Jana Bażyńskiego, Brzegowa,
Generała Andersa, Generała Kutrzeby, Generała Sosnkowskiego, Jana Kochanowskiego, Marii Konopnickiej, Kosynierska, Krótka, Lazurowa, Michała Lengowskiego, Leśna, Letnia, Łódzka,
Zofii Nałkowskiej, Narożna, Feliksa Nowowiejskiego, Osiedlowa, Pana Tadeusza, Pauzeńska, Perska, Plebiscytowa, Mikołaja Reja, Jana Sembrzyckiego, Spokojna, Tęczowa, Marii Zientary- Malewskiej.

Adriana Rosiak

 

w 2018 r.

zastępstwo
Magdalena Nycz

pokój nr 13

 

89 642 97 76

2

Gustawa Gizewiusza, Niepodległości, Przemysłowa, Wąska.

 

Wojciech Sochoń

pokój nr 12

 

89 642 97 64

3

11 Listopada, Stefana Batorego, Juliusza Słowackiego,
Józefa Sowińskiego, Spichrzowa.

 

Dorota Kluczkowska-Begej

pokój nr 7

 

89 642 97 66

4

3 Maja, Aleja Lipowa, Brzozowa, Cicha, Dębowa, Generała Zajączka, Grabowa, Graniczna, Jasna, Klonowa, Konstytucji, Krzywa, Kwiatowa, Lipowa, Łąkowa, Malinowa, Miła, Celestyna Mrongowiusza, Nad Kanałem, Nadrzeczna, Olchowa, Parkowa, Partyzantów, Prosta, Przygraniczna, Różana, Georga Jacoba Steenke, Szosa Elbląska, Świerkowa, Turystyczna, Usługowa, Wierzbowa, Zakole, Zamknięta, Zielona.

Beata Krasowska

pokój nr 7

 

89 642 97 66

5

21 Stycznia, Fryderyka Chopina, Generała Sikorskiego, Wojciecha Kętrzyńskiego, Jana Liszewskiego, Karola Małłka, Andrzeja Samulowskiego, Tadeusza Stępowskiego.

Małgorzata Urbanowicz

pokój nr 8

 

89 642 97 58

6

Władysława Jagiełły, Marszałka Piłsudskiego, Warmińska.

Ewa

Stanulewicz

pokój nr 11

 

89 642 97 63

7

Grunwaldzka, z wyłączeniem Grunwaldzka nr 19c, 19d, 19e; Składowa.

 

Beata

Pawłowska

pokój nr 5

 

89 642 97 56

8

Handlowa, Hurtowa, Jagienki, Jana Kilińskiego, Lalki,
Stanisława Moniuszki, C.K. Norwida, Ignacego Paderewskiego, Piastowska, Bolesława Prusa, Sportowa, Stefana Żeromskiego.

Anna Sułowska

pokój nr 12

 

89 642 97 64

 

9

Armii Krajowej, Johanna Herdera, Władysława Reymonta, Henryka Sienkiewicza, Jana Stapińskiego.

 

Edyta Groszkowska

pokój nr 11

 

89 642 97 63

 

10

Stefana Jaracza, Osiedle Młodych.

 

Alicja

Zamana

pokój nr 8

 

89 642 97 58

11

Stefana Czarnieckiego, Grunwaldzka 19c, Grunwaldzka 19d, Grunwaldzka 19e, Kolejowa, Jana III Sobieskiego,
Wojska Polskiego.

 

Katarzyna Micewicz

pokój 5

 

89 642 97 56

12

Plac Tysiąclecia Państwa Polskiego, Kazimierza Pułaskiego,
św. Dominika Savio, Stanisława Wyspiańskiego, Zamkowa.

 

Iwona

Bociańska

pokój 14

 

89 642 97 62

13

Garnizonowa, Adama Mickiewicza, Polna.

 

Halina

Giza

pokój nr 6

 

89 642 97 87

14

 

 

 

 

 

 

Batalionów Chłopskich, Mieczysławy Ćwiklińskiej, Franciszkańska, Bartosza Głowackiego, Insurekcji Kościuszkowskiej, Jana Pawła II, św. Maksymiliana Marii Kolbego, Jana Kozietulskiego, Lubawska, Heleny Modrzejewskiej, Hanki Ordonówny, Pionierska, Przechodnia, Racławicka, Marii Skłodowskiej-Curie,Jadwigi Smosarskiej, Ludwika Solskiego, Szwoleżerów, Romualda Traugutta, Witkacego, Józefa Wybickiego, Kardynała Wyszyńskiego.

 

Sylwia

Waśniewska

pokój 14

 

89 642 97 62

 

 

15

Bolesława Chrobrego, Mikołaja Kopernika, Piaskowa,
Józefa Poniatowskiego, Rycerska, Zawiszy Czarnego.

 

Anna Grzymowicz

pokój nr 1

 

89 642 97 89

16

Tadeusza Kościuszki, Seweryna Pieniężnego, Przedszkolna.

 

Marzena Gawryńska

pokój nr 6

 

89 642 97 87

17

I Dywizji, Demokracji, Drwęcka, Mazurska, Olsztyńska.

 

Marta Just

pokój nr 13

 

89 642 97 76