Medale za długoletnią służbę dla pracowników MOPS w Ostródzie

Za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej  Prezydent RP Bronisław Komorowski przyznał 18 pracownikom MOPS w Ostródzie medale za długoletnią służbę.

Złotymi Medalami Za Długoletnią Służbę wyróżnieni zostali:

Ćwinarowicz Wanda

Dolna Irena Lidia

Giza Andrzej Józef

Krzesińska Stefania

Kurkiewicz Maria Agnieszka

Macidłowski Marian Walenty

Michel Mirosława Teresa

Pawłowska Beata

Subocz Celina Teresa

Urbanowicz Małgorzata Barbara

Srebrnymi Medalami Za Długoletnią Służbę wyróżnieni zostali:

Dziedzicka Kazimiera Romualda

Giza Halina

Krawczyk Regina Władysława

Sochoń Wojciech Zbigniew

Winarska Grażyna

Wojciechowska Magdalena

Zaleski Jarosław Piotr

Zamana Alicja Bożenna

Wręczenia medali dokonał 1 grudnia 2010 r. podczas uroczystości w Sali reprezentacyjnej ostródzkiego zamku Marian Podziewski, Wojewoda Warmińsko – Mazurski. Gratulując odznaczonym Wojewoda podkreślił przed wszystkim służebność pracowników samorządowych i ich znaczenie w życiu społeczności lokalnej. – To do Was w pierwszej kolejności zwracają się ludzie ze swoim problemami – mówił Wojewoda. W urzędach załatwiane są wszystkie ważne sprawy obywatelskie, i fakt dużego zaufania społecznego do urzędów samorządowych, to zasługa doświadczonych pracowników. Praca samorządowa to praca wymagająca niekiedy poświęcenia i oddania ludziom, którzy potrzebują pomocy w każdych chwilach swego życia.

W uroczystości podczas której wręczono również odznaczenia pracownikom samorządowym Urzędu Miasta, Centrum Kultury i Biblioteki Miejskiej uczestniczyli także Burmistrz Miasta Ostródy Jan Nosewicz i jego zastępca Olgierd Dąbrowski.

Wszystkim odznaczonym serdecznie gratulujemy.

Patrz foto