Dni Rodziny

X Miejskie Dni Rodziny

Komitet Organizacyjny X Miejskich Dni Rodziny w Ostródzie wraz z Patronami Honorowymi zaprasza do udziału w obchodach XVI Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny, które w tym roku będą przebiegały pod hasłem:


„Rodzina fundamentem życia społecznego"

Czytaj więcej: X Miejskie Dni Rodziny

IX Miejskie Dni Rodziny w Ostródzie

Mini plakat promujący 9 Miejskie Dni Rodziny w Ostródzie.W dniach 12 maja – 16 czerwca 2013 r. w ramach jubileuszowych XV Warmińsko – Mazurskich Dni Rodziny, które w tym roku będą przebiegały pod hasłem „ Rodzina a przekaz wartości i tradycji”, w Ostródzie odbędzie się cykl imprez, do udziału w których zaprasza Komitet Organizacyjny. Patronat honorowy nad ostródzkimi Dniami Rodziny objęli Burmistrz Miasta Ostródy Czesław Najmowicz, Przewodniczący Rady Miejskiej Henryk Hoch oraz księża dziekani Roman Wiśniowiecki i Władysław Szmul.

 

Ernest Bryll w Ostródzie

W Ostródzie, na zaproszenie Komitetu Organizacyjnego VII Miejskich Dni Rodziny i Stowarzyszenia Na Rzecz Jakości Opieki Medycznej w Ostródzie gościł Ernest Bryll – poeta, prozaik, dramaturg, dziennikarz, dyplomata (był ambasadorem w Irlandii i Wielkiej Brytanii), autor musicali, sztuk telewizyjnych i oratoriów oraz Marcin Styczeń z zespołem.

Czytaj więcej: Ernest Bryll w Ostródzie