Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem 2014

Ministerstwo Sprawiedliwości organizuje w dniach 24 luty – 1 marzec 2014 r. „Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem", którego zasadniczym celem jest zwrócenie uwagi na potrzeby oraz prawa osób pokrzywdzonych przestępstwem. Zainteresowani będą mogli zgłaszać się po pomoc do Ośrodków Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem, gdzie będzie można skorzystać z bezpłatnych porad i informacji udzielanych przez specjalistów: adwokatów, radców prawnych, notariuszy, a także prokuratorów, funkcjonariuszy Policji oraz kuratorów sądowych, komorników i psychologów.

W ośrodkach będą pełnione dyżury od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00 oraz w sobotę w godzinach od 10:00 do 13:00.

W województwie warmińsko–mazurskim dyżury prowadzone będą w Elbląskim Centrum Mediacji i Aktywizacji Społecznej, ul. Związku Jaszczurczego 17/101, strona internetowa: www.mediacje.elblag.pl, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Więcej informacji na temat "Tygodnia Osobom Pokrzywzdzonym Przestępstwem" - strona www.pokrzywdzeni.pl"